اورژانس روانشناسی

پاسخگویی به سوالات شما، در راستای حفظ و ارتقاء سلامت روان با شماره های شبکه هوشمند ذکر شده و از طریق خطوط تلفن ثابت فراهم می باشد ................................................................« اورژانس روانشناسی در خدمت ارتقای سطح بهداشت روان » ...............................................................

اورژانس روانشناسی

اورژانس روانشناسی

دارای مجوز از نظام مشاوره و روانشناسی جمهوری اسلامی ایران
------------------------
پرسش و پاسخ مسائل کودک و نوجوان، اضطراب، افسردگی، خانواده، ازدواج، جنسی، اعتیاد، فقدان و جدایی. مشاوره تحصیلی
...............................
شماره تماس از استان تهران : 9092301569
...............................
«پاسخگویی به سوالات شما در هر روز و حتی ایام تعطیل»
...............................

گردن کلفتی

آپلود عکس

در زندگی اکثر افراد زمان هایی پیش آمده  که گردن کلفتی کرده اند و یا مورد گردن کلفتی قرار گرفته اند. گردن کلفتی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. می تواند شامل اسم گذاشتن برای دیگران، مسخره کردن کتک زدن و نادیده گرفتن و یا برخورد تند و زننده ای با دیگران باشد. اغلب وقتی افراد مورد گردن کلفتی دیگران قرار        می‌گیرند، نمی دانند که باید چه کار بکنند. ممکن است احساس ترس، نگرانی،بیچارگی ، عصبانیت، خجالت، غمگینی، آشفتگی یا بیماری کنند.

واقعیت این است که گردن کلفت ها، اغلب کسانی هستند که در زندگی شان مشکلات شخصی بسیاری وجود دارد. گاهی آن ها نیز توسط شخص دیگری دائما مورد زورگویی قرار می گیرند و این موضوع باعث می شود که فکر کنند تنها راه رسیدن به خواسته هایشان همین است. ممکن است آنها احساس بی کفایتی کنند و برای کنار آمدن با این احساس مشکلات زیادی داشته اند و حتی ممکن است فکر کنند. تنها روشی که می توانند به کار بگیرند تا دیگران آنها را دوست داشته باشند، همین است.

هیچ کسی نباید گردن کلفتی دیگران را تحمل کند. اگر شما مورد زورگویی دیگران قرار میگیرید و یا کسانی را می شناسید که مورد زورگویی دیگران قرار می گیرند،نباید ساکت بنشیند و هیچ کاری انجام ندهید. می توانید راجع به آن با دیگران ( استاد، والدین، روانشناس) مشورت کنید. آن ها روش های خوبی برای کنار آمدن با این مشکل می شناسند. سپس می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از این روش ها را برای مشکل خود به کار بگیرید. اغلب افراد گردن کلفت نیاز به کمک دارند و شما می توانید با یک مقابله موثر، فرصتی را نیز برای آن ها بوجود آورید که به دنبال کمک و حل مشکلات شان بروند و از همه مهمتر اینکه با مقابله موثر، فرصتی را نیز برای آن ها به وجود آورید که به دنبال کمک و حل مشکلاتشان روند و از همه مهمتر اینکه مقابله موثر شما باعث توقف گردن کلفت آن ها شود و به شما این امکان را بدهد که آزادانه به دنبال زندگی تان روید.

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.